Mania Zones
Welcome, Guest. Please login or register.
17 December 2018 à 01:33:53
272204 Posts in 29289 Topics by 373655 Members
Latest Member: brecet
Mania Zones  |  ZONES  |  Czech republic  |  GRS TMN UNITED CUP 2011 « previous next »
Pages: 1 [2]
Author Topic: GRS TMN UNITED CUP 2011  (Read 3359 times)
skery123456

View Profile Email
« Reply #15 on: 09 June 2011 à 15:24:55 »

jak mam stahnut trackmaniu  s tima auta
ma
сят〢Martinツ
ManiaModo
ManiaFan

View Profile Email
« Reply #16 on: 09 June 2011 à 21:25:28 »

ty máš asi TMNF tedy free verzi, plná verze TMUF, kde se turnaj hraje, se hraje na 7 prostředích a tato verze je placená stojí kolem 300,- někdy jsou i v akci za 150,- :-)
сят〢Martinツ
ManiaModo
ManiaFan

View Profile Email
« Reply #17 on: 18 June 2011 à 21:50:08 »

Všechny informace ohledně finále jsou na webu: $lhttp://cup.gunrunners.eu/index.php?page=novinka&id=80
сят〢Martinツ
ManiaModo
ManiaFan

View Profile Email
« Reply #18 on: 27 June 2011 à 21:01:10 »

výsledky finále jsem dal na web CRC: $lhttp://crc-tmf.webnode.cz/news/united-cup-je-jiz-minulosti/
$z, jsou tam i body na všechny závody, tak aby si to každý zkontroloval jestli to je dobře Sourire)
ѕтםdaLiK bikegeneration.cz
ManiaNoob
*

View Profile Email
« Reply #19 on: 28 June 2011 à 14:26:12 »

Vubec bych tento cup nehodnotil dobre,uz od zacatku to vypadalo spatne...jak poctem hracu,tak organizaci.Finale bylo totalne o nicem,nejakym duvodem ,vsichni hraci meli nejake bonus body a jen ja nemel nic(tipuji z toho duvodu,ze jsem nejel jednu kvalda ,nebo co to bylo...nechapu proc jsem nemohl jet ten druhy termin).Finale bylo velice spatne z organizovane a uz z toho duvodu ,ze kdyz jsem nemel bonus body ,musel bych vyhrat 10/14 map.Dale klan STD nemohl unest,ze se mi vedlo,tak zkouseli vsehcno mozne abych dostal kick,ban.Kdyz to nepomohlo zacli se do me navazet,nadavat a a byli velice neprijemni.Admin toto uplne ignoroval a nechal me v tom plavat,na posledni mape finale ,jsem to uz nesnesl a rekl par pravdivych veci a par nadavek a dostal jsem ban za sprosta slova(ten bot bad words byl ,ale velice spatne nastaven..davalo to napominku uz za to kdyz bylo ve vete pouzito pismeno R,KRA,...).Priste se vsemu co porada CRC nebo MArtin obloukem vyhybam.
сят〢Martinツ
ManiaModo
ManiaFan

View Profile Email
« Reply #20 on: 28 June 2011 à 17:43:48 »

Tak takle:
1. tys neměl bonus body, protože si nejel semifinále
2. chování na turnaji bylo strašné, furt jste se hádali. bylo napsáno v pravidlech že máte mluvit slušně nebo bych se na to vykašlal už v kvalifikaci
сят〢Martinツ
ManiaModo
ManiaFan

View Profile Email
« Reply #21 on: 28 June 2011 à 17:44:56 »

3. já vím že jsem selhal na pozici admina, ale kdybych byl trestal každé sprosté slovo(tedy porušení pravidla), tak bych se na ten turnaj vykašlal. To finále mě hodně zklamalo, chování bylo hrozné
« Last Edit: 28 June 2011 à 17:51:55 by CRC»Martin«ČNK » Logged
stefynator

View Profile Email
« Reply #22 on: 29 June 2011 à 10:39:32 »

ahoj jak je?
リーソレ <3 アジサイ -

View Profile Email
« Reply #23 on: 29 June 2011 à 12:14:55 »

?!!?!
リーソレ <3 アジサイ -

View Profile Email
« Reply #24 on: 29 June 2011 à 12:16:42 »

proc to tady pises?
jakeczz

View Profile Email
« Reply #25 on: 04 July 2011 à 21:22:59 »

Hráči mám pro vás nabídku z které lákavost jen zárí - Umís to hrat ? Dokazes rychle nahnat skore , cas , pozici ? Dokazes udrzet nervy !? Chces mesicne jezdit TrackMania Nations Forever a TrackMania United Forever turnaje/cupy ?

Napis mi na email cipis.t@seznam.cz !
Chci aby mail vypadal takto :
Jméno a prijmeni
Jmeno InGame
Datum narození (jsme team monster a team omezen vekovou kategorii , pouze 12+ let !)
Bydliste
Email
Tel.Cislo (nepovinne.)

Email po vás chceme z toho důvodu , abychom vás mohli informovat o turnajích .
Bydliste ? (napiste ho i s PSC , cislem domu , vesnice , mesto secko...) To vas chceme , protože , nejak vam prece musime poslat ceny za turnaje ?
TEAM MONSTER TE CHCE ! NEVÁHEJ A PRIDEJ SE !
jakeczz

View Profile Email
« Reply #26 on: 04 July 2011 à 21:25:41 »

cupy ? Tak neváhej a napis na Cipis.t@seznam.cz !
Jsme TM Team MONSTER  !!! Prihlaska vypada takto :
Jmeno a Prijmeni
Bydliste (PSC , OBEC , MESTO , Stat)
Email : (pro informace o turnajich)
   °°°°TEAM MONSTER°°°°
Nejsme zadni kluci ! Jsme 12+ team ! Jsme opravdovy MONSTER sponzori ! Pridej se knam !
jakeczz

View Profile Email
« Reply #27 on: 04 July 2011 à 21:26:27 »

zadny kluci ! Jsme 12+ year team , jsme opravdovy sponzori MONSTER ENERGY ! Pridej se knam !
Pages: 1 [2]
Mania Zones  |  ZONES  |  Czech republic  |  GRS TMN UNITED CUP 2011 « previous next »
    Jump to: