Mania Zones
Welcome, Guest. Please login or register.
28 September 2020 à 06:19:18
272287 Posts in 29370 Topics by 377409 Members
Latest Member: roman__01
Mania Zones  |  ZONES  |  Poland  |  Mazowieckie  |  Szukam clanu... « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Szukam clanu...  (Read 1552 times)
Kubasolo
ManiaMember

View Profile Email
« on: 28 March 2009 à 21:03:26 »

No więc tak założyłem ten temat żeby się dostać do clanu, więc tak o mnie parę słów w Trackmanie gram od 2 lat posiadam teraz TMUF, Mój Cp wynosi 6300 umiem jeździć, na serwerze Fi Manddnes mam dużo locali na dwóch trasach jestem pierwszym nigdy nie byłem w żadnym clanie, umiem robic trasy shorty, jak i techy, moje ulubione to techy i niektóre lole. No to chyba już wszystko  o mnie czekam na jakieś propozycje. Nick w grze PFH-Kubasolo, wiek 14 lat, trochę młody Clin d'oeil.
MX Rat
ManiaModo
ManiaSuperStar

495332161
View Profile Email
« Reply #1 on: 28 March 2009 à 21:52:30 »

Napisz ten temat na głównym forum, nie w województwie. Zaznacz, że masz United (ważne). Na pewno ktoś się znajdzie, kto Cię przyjmie do klanu.

Do mojego klanu jesteś trochę za młody. Sourire Ale inne klany nie mają tego typu ograniczeń.

Od SP ważniejsze jest LP - to tak na marginesie. A jedno i drugie nie jest tak ważne jak po prostu umiejętność jazdy.
Pages: [1]
Mania Zones  |  ZONES  |  Poland  |  Mazowieckie  |  Szukam clanu... « previous next »
    Jump to: