Op 27, 28 en 29 december aanstaande organiseert GRC een tournooi ten bate van
KiKa.
Wat is GRC ?
GRC staat voor Gewoon Racen Clan en is een clan die aan races doet bij het online racespel Trackmania.
De clan is opgezet door 3 vrienden Dourkilt, Meeuw en Rambi die allen helemaal gek zijn van dit spelletje. Op dit moment heeft GRC 35 leden waaronder Sander (16).
Sander heeft nu voor de 2e keer kanker en op dit moment schijnt het redelijk goed met hem te gaan.
Wanneer het maar even kan pakt ook Sander zijn online raceauto en rijdt hij gezellig met de rest van de clan mee.
Het GRC-team en andere leden zijn erg met hem (en andere kinderen met kanker) begaan en hebben besloten om een toernooi ten bate van KiKa te organiseren waarbij de opbrengst geheel ten goede komt van KiKa.
Het toernooi wordt gehouden over meerdere dagen waarbij iedere clan gevraagd wordt 3 banen aan te leveren, deze tracks worden via loting toegewezen aan een match (eerst worden de clans tegen elkaar uitgeloot, daarna worden aan deze matches de tracks geloot).
Het minimale aantal clans is gesteld op 8 en iedere clan bestaat uit 5 deelnemers. Een match wordt gereden over 6 tracks.
Deelname aan het tournooi kost € 2,- per deelnemer per clan (per clan dus € 10,- basis inleg).
Als er mensen zijn die in een clan zitten of een clan hebben en interesse heeft?
Klik op
deze link voor nog meer info, en hier kun je je ook aanmelden voor het toernooitje