Mania Zones
Welcome, Guest. Please login or register.
04 August 2020 à 00:13:20
272265 Posts in 29368 Topics by 377170 Members
Latest Member: theotherkid
Mania Zones  |  ZONES  |  Macedonia  |  poeni « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: poeni  (Read 2156 times)
Shadow MK
ManiaMember

Offline Offline

Posts: 3


View Profile Email
« on: 10 November 2008 à 08:03:35 »

imam 50000 poeni i poveke ne dobivam poeni iako zavrsuvam prv na trkite
Logged
guild°Marinov
ManiaPlayer
**
Offline Offline

Posts: 138


Macedonian Moderator

marin_phelps@hotmail.com
View Profile WWW Email
« Reply #1 on: 10 November 2008 à 11:55:02 »

Го избришав гласањето бидејќи беше непотребно и двете опции немаа смисла Cheesy

Одговор на прашањето:

Најверојатно не добиваш веќе бодови бидејќи играш на сервери што се за луѓе од 0 до 60.000 поени (тоа го пишува од спротива на името на серверот кога одиш да играш на Интернет).

Затоа постојат сервери кои се од 50.000 до 70.000 или 60.000 до 80.000 поени. Играј на тие сервери! Clin d'oeil

А има и друго можно објаснување:

Имаш најмногу поени на серверот и сите добиваат поени, а ти не Clin d'oeil
LoggedShadow MK
ManiaMember

Offline Offline

Posts: 3


View Profile Email
« Reply #2 on: 10 November 2008 à 13:33:27 »

fala marino
Logged
guild°Marinov
ManiaPlayer
**
Offline Offline

Posts: 138


Macedonian Moderator

marin_phelps@hotmail.com
View Profile WWW Email
« Reply #3 on: 10 November 2008 à 16:50:39 »

Повелете и другпат! Clin d'oeil

Драго ми е што помогнав. Cheesy
LoggedPages: [1]
Mania Zones  |  ZONES  |  Macedonia  |  poeni « previous next »
    Jump to: